Overzicht Activiteiten 2024 04-03-2024
Dag/Datum Tijd Activiteit Locatie
Belangrijke dagen
Di 9 jan. 14:00 – 16:00 Nieuwjaarsreceptie  Turfberg
Do 28 Maart 12:00 – 16:00  Voorjaarsmiddag   
Di 9 april 14:00 – 16:30 Jaarvergadering     Turfberg
Woe 17 april   Kring Voorjaarsreis  
Woe 17 juli   Kring zomerreis    
Ma 14 okt. 13:00 – 16:00 Vrijwilligersdag   Lugano
Do 17 okt.   Kring Ledendag  
Woe 13 nov.   Kring Najaarsreis  
Do 19 dec. 12:00 – 16:00 Kerstmiddag Lugano
       
    JANUARI  
       
Di 02 09:00 Bestuursvergadering  
Wo 03 09:30 Start Wandelen Turfberg
Do 04 20:00 – 22:00 Start Darten Geenhoven
Vrij 05 13:30 – 16:30 Start Dansen   Geenhoven
Vrij 05 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 08 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 09 14:00 – 16:00 Nieuwjaarsreceptie  Turfberg
Do 11 20:00 – 22:00 Darten Geenhoven
Do 11 13:30 – 17:00 Start Schilderen De Horizon
Vrij 12 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 12 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 15 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 16 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Di 16 13:00 – 17:00  Start Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 16 14:00 – 16:30 Start Kienen Turfberg
Woe 17 09:30 Wandelen Turfberg
Do 18 20:00 – 22:00 Darten Geenhoven
Vrij 19 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 19 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 22 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 23 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Di 23 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 23   Journaal + ONS februari  
Woe 24 09:15 – 11:45 Start Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 25 20:00 – 22:00 Darten Geenhoven
Do 25 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 26 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 26 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Za 27 19:30 – 23:30 Start Vrij dansen Geenhoven
Ma 29 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 30 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Di 30 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Woe 31 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 31 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
       
    FEBRUARI  
       
Do 01 20:00 – 22:00 Darten Geenhoven
Vrij 02 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 02 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 05 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Ma 05 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 06 14:00 – 16:00  Kaartjes ophalen Carnavalsmiddag Turfberg
Di 06 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Di 06 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Woe 07 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 08 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 09 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 09 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 12 14:00 Gouwe Ouwe Middag  Hofnar
Ma 12 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Woe 14 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Woe 14 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 16 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 16 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Za 17   Vrij dansen Geenhoven
Ma 19 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 20 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 20 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Di 20  14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 21 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 22 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 23 10:00 – 11:00 Meditatie Geenhoven
Vrij 23 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 23 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 26 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 27 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 27   Journaal + ONS Maart  
Di 27 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Woe 28 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 28 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
       
    MAART  
       
Vrij 01 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 01 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 04 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Ma 04 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 05 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Woe 06 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 08 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 08 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 11 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 12 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Di 12 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 12 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Di 12 14:00 – 16:00 Kaartverkoop Voorjaarsmiddag Turfberg
Woe 13 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 13 09:15 – 11:45 WEL Tai Chi 2 groepen Geenhoven
Do 14 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 15 10:00 – 11:00 Meditatie Geenhoven
Vrij 15 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 15 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Za 16 19:30 – 23:30 Vrij dansen Geenhoven
Ma 18 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 19 14:00 – 15:30 Kaartverkoop Voorjaarsreis Turfberg
Di 19 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 19 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 20 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 22 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 22 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
Ma 25 14:00 – 16:00  Open repetitie KBO orkest t Pumpke
Di 26 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 26   Journaal + ONS April  
Di 26 14:00 – 15:30 Kaartverkoop Voorjaarsreis Turfberg
Di 26 13:30 – 16:00 Inloop middag Turfberg
Woe 27 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 27 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 28 12:00 – 16:00  Voorjaarsmiddag  Lugano
Do 28 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 29 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 29 18:30 – 21:00 Biljarten              Taxandria
       
    April  
       
Di 02 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 02 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Woe 03 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 05 09:30 Wandelen Turfberg
Di 09 14:00 – 16:30 Jaarvergadering     Turfberg
Di 09 13:00 – 17:00  Geen Line Dance  De Hijskraan
Di 09 14:00 – 16:30 Geen Kienen Turfberg
Woe 10 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 10 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 11 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 12 13:30 – 16:30 Dansen  Laatste voor de vakantie Geenhoven
Di 16 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 16 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Di 16 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 17 09:15 – 11:45 Geen Tai Chi Geenhoven
Woe 17   Kring Voorjaarsreis  
Vrij 19 10:00 – 11:00 Meditatie Geenhoven
Vrij 19 09:30 Wandelen Turfberg
Za 20 19:30 – 23:30 Vrij dansen Geenhoven
Ma 22 13:30 Start fietsen Nicolaaskerk
Di 23 13:00 – 17:00   Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 23   Journaal + ONS Mei  
Woe 24 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 24 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 25 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Di 30 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
       
    MEI  
       
Woe 01 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 03 09:30 Wandelen Turfberg
Di 07 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Woe 08 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 08 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 09 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Ma 13 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 14 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 14 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 15 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 17 10:00 – 11:00 Meditatie Geenhoven
Vrij 17 09:30 Wandelen Turfberg
Za 18 19:30 – 23:30 Vrij dansen Geenhoven
Di 21 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Di 21 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 22 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 22 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 23 13:30 – 17:00 Schilderen   De Horizon
Ma 27 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 28   Journaal + ONS Juni  
Di 28 13:00 – 17:00  Line Dance 3 groepen De Hijskraan
Woe 29 09:15 – 11:45 Geen Tai Chi Geenhoven
Vrij 31 09:30 Wandelen Turfberg
       
    JUNI  
       
Ma 03 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 04 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 05 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 05 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 07 10:00 – 11:00 Meditatie Geenhoven
Ma 10 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 11 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 11 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 12 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 13 13:30 – 17:00 Schilderen       De Horizon
Vrij 14 09:30 Wandelen Turfberg
Za 15 19:30 – 23:30 Vrij dansen Laatste voor de vakantie Geenhoven
Di 18 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 18 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Di 18 14:00 – 15:30 Kaartverkoop Zomer reis   Turfberg
Woe 19 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 19 09:15 – 11:45 Tai Chi laatste voor de Vakantie Geenhoven
Woe 19 09:30 Wandelen Turfberg
Ma 24 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 25 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 25   Journaal + ONS Juli/Aug.  
Do 27 13:30 – 17:00 Schilderen: Laatste voor de Vakantie De Horizon
Vrij 28 09:30 Wandelen Turfberg
       
    JULI  
       
Di 02 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 03 09:30 Wandelen Turfberg
Ma 08 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 09 13:00 – 17:00  Linedance Laatste voor de Vakantie De Hijskraan
Di 09 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Vrij 12 09:30 Wandelen Turfberg
Di 16 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 17 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 17   Kring zomerreis    
Ma 22 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Vrij 26 09:30 Wandelen Turfberg
Wo 31 09:30 Wandelen Turfberg
       
    AUGUSTUS  
       
Ma 05 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Vrij 09 09:30 Wandelen    Turfberg
Ma 12 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 13 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Wo 14 09:30 Wandelen Turfberg
Di 20 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Do 22 13:30 – 17:00 Start Schilderen De Horizon
Vrij 23 09:30 Wandelen                                            Turfberg
Ma 26 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 27   Journaal + ONS September  
Woe 28 09:30 Wandelen Turfberg
       
    SEPTEMBER  
       
Ma 02 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 03 13:00 – 17:00  Start Linedance 3 groepen De Hijskraan
Vrij 06 09:30 Wandelen Turfberg
Vrij 06 13:30 – 16:30 Start Dansen   Geenhoven
Ma 09 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 10 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 10 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 11 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 11 09:15 – 11:45 Start Tai Chi Geenhoven
Do 12 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Di 17 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 17 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 18 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 20 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Vrij 20 09:30 Wandelen Turfberg
Za 21 19:30 – 23:30 Start Vrij dansen Geenhoven
Ma 23 13:30 Fietsen Nicolaaskerk
Di 24 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 24   Journaal + ONS Oktober  
Woe 25 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 25 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 26 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Za 28 13:00 – 17:00 Seniorenmarkt  De Hofnar
       
    OKTOBER  
       
Di 01 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 02 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 04 09:30 Wandelen Turfberg
Ma 07 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 08 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 08 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 09 09:30 Wandelen   Turfberg
Woe 09 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 10 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 11 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Ma 14 13:30 Fietsen    Nicolaaskerk
Ma 14 13:00 – 16:00 Vrijwilligersdag   Lugano
Di 15 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 15 14:00 – 15:30 Kaartverkoop Najaarsreis Turfberg
Di 15 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 16 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 17   Kring Ledendag  
Vrij 18 09:30 Wandelen Turfberg
Za 19 19:30 – 23:30 Vrij dansen Geenhoven
Di 22 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 23 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 23 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 24 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 25 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Ma 28 13:30 Fietsen Laatste van het jaar Nicolaaskerk
Di 29   Journaal + ONS November  
Di 29 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 30 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
       
    NOVEMBER  
       
Vrij 01 09:30 Wandelen Turfberg
Ma 04 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 05 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Woe 06 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 06 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 08 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Di 12 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 12 14:00 – 16:30 Kienen Turfberg
Woe 13   Kring Najaarsreis  
Woe 13 09:15 – 11:45 Geen Tai Chi  Geenhoven
Do 14 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 15 09:30 Wandelen Turfberg
Za 16 19:30 – 23:30 Vrij dansen Geenhoven
Di 19 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 19 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Woe 20 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 20 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 22 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Di 26 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 26   Journaal + ONS December  
Woe 27 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 28 13:30 – 17:00 Schilderen De Horizon
Vrij 29 09:30 Wandelen Turfberg
       
    DECEMBER  
       
Ma 02 09:30 – 12:00 Bestuursvergadering  
Di 03 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 03 14:00 – 15:30 Kaartverkoop Kerstmiddag Turfberg
Woe 04 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 04 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Vrij 06 13:30 – 16:30 Dansen   Geenhoven
Di 10 13:00 – 17:00  Linedance 3 groepen De Hijskraan
Di 10 14:00 – 16:30 Kienen Laatste van het jaar Turfberg
Woe 11 09:15 – 11:45 Tai Chi   2 Groepen            Geenhoven
Do 12 13:30 – 17:00 Schilderen Laatste van het jaar De Horizon
Vrij 13 09:30 Wandelen Turfberg
Di 17 13:00 – 17:00  Linedance Laatste van het jaar De Hijskraan
Di 17 14:00 – 15:00 Inloop middag Turfberg
Di 17   Journaal + ONS Januari 2024  
Woe 18 09:30 Wandelen Turfberg
Woe 18 09:15 – 11:45 Tai Chi Laatste van het jaar Geenhoven
Do 19 12:00 – 16:00 Kerstmiddag Lugano
Vrij 20 13:30 – 16:30 Dansen Laatste van het jaar Geenhoven
Za 21 19:30 – 23:30 Vrij dansen Laatste van het jaar Geenhoven
Vrij 27 09:30 Wandelen Laatste van het jaar Turfberg
       
Dinsdag 7 januari 2025 Nieuwjaarsreceptie Turfberg